Aktualności

Aktualności

Kolbuszowa, 11.08.2014 r.

 

 

OGŁOSZENIE


Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej informuje, że w dniu 27 sierpnia (środa) godz. 900odbędzie się szkolny egzamin poprawkowy.

 

 

 

Kolbuszowa, 11.08.2014 r.

 

 

OGŁOSZENIE

 

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej informuje, że w dniu 26 sierpnia (wtorek) godz. 900odbędzie się maturalny egzamin poprawkowy.

 

 

 

Lista osób zakwalifikowanych na wakacyjne staże zawodowe 2014 r.

 

Technik budownictwa

1.     Mateusz Róg 2B

 

Technik hotelarstwa

1. Ewelina Dudek 2E

2. Lidia Karolina Maziarz 2E

3. Magdalena Mierzejewska 2E

4. Karolina Natalia Smyrska 2E

5. Patrycja Stec 2E

6 . Patrycja Posłuszny 2E

7. Katarzyna Urban 2E

8. Paulina Aniela Rozmus 3IH

 

Technik geodeta

 1. Paulina Joanna Wilk 2D

 2. Przemysław Łakomy 3G

 3. Tomasz Serafin 3G

 4. Aleksander Adam Pastuła 3G

 

Technik fryzjerstwa

1.     Ewelina Anna Augustyn 2E

2.     Zuzanna Ozga 2E

3.     Kinga Bajor 2E

4.     Magdalena Małgorzata Bajor 2E

 

Technik mechanik

1.     Dominik Tomasz Bogdan 1C

2.     Mateusz Lewandowski 1C

 

Technik informatyk

1.     Damian Marut 2A

2.     Patryk Łukasz Halat 2A

3.     Damian Łukasz Serafin 2A

4.     Konrad Kazimierz Serafin 2A

 

Technik logistyk

1.     Kamil Patryk Chmielowiec 1D

2.     Beata Marszałek 1D

 

Monter  zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

1.     Paweł Szypuła 1a

 

UWAGA! Wszystkie osoby zakwalifikowane proszone są o zgłoszenie w piątek 27.06.2014 r, po rozdaniu świadectw, w sali 41 celem odebrania umów.

 

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej informuje, że w dniu

27 czerwca 2014 r. odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

 

- 8.00 – Msza Św. w Kolegiacie pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej

- 9.00 – spotkanie na sali gimnastycznej

 

 

            W dniu 17-06-2014 odbył się konkurs geodezyjny z zakresu wiadomości i umiejętności sporządzania podkładów mapowych. Konkurs zorganizowali nauczyciele uczący przedmiotów geodezyjnych pani mgr inż. Katarzyna Śmist i pan mgr inż. Przemysław Wlazło. Na konkurs zgłosiło sie dziewięć osób:

Dawid Konsur                        I B

Daniel Plizga                          I B

Justyna Starzec                      I B

Kamil Surowiec                      I B

Gabriela Kamińska                 II D

Damian Ozga                          II D

Justyna Ozga                         II D

Paulina Wilk                           II D

Rafał Zuba                              II D

 

 

W skład komisji konkursowej weszli:

Przewodniczący:     mgr Grażyna Pełka

członek:                    mgr inż. Przemysław Wlazło

członek:                    mgr Elżbieta Muszyńska

 

Na podstawie wykonanych prac komisja postanowiła przyznać:

I miejsce:        Justyna Starzec i Justyna Ozga

II miejsce:       Daniel Plizga i Gabriela Kamińska

III miejsce:      Dawid Konsur i Paulina Wilk

 

     

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych 

im. Bohaterów Września 1939r. w Kolbuszowej uprzejmie informuje, że:

 

1.    20 czerwca (piątek) i 23 czerwca (poniedziałek) 2014 r. są dniami wolnymi od zajęć lekcyjnych dla uczniów całej szkoły.

2.    24 czerwca (wtorek) 2014 r. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych tylko dla uczniów Technikum.

 

 

 

Część pisemna egzaminu zawodowego – 23 czerwca 2014r. godz. 1200 dla Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej (IIIa i IIIb)

 

Część praktyczna:

24 czerwiec 2014r. godz. 900:

  • Technik budownictwa
  • Technik informatyk
  • Technik mechanik
  • Technik technologii drewna
  • Technik technologii odzieży

 

25 czerwiec 2014r. godz. 900:

  • Technik hotelarstwa

 

24-27 czerwca 2014r.

  • Technik geodeta

                                24 czerwiec

godz. 900

godz. 1500

Augustyn Damian

Cudecki Radosław

Sudoł Lidia

Cudo Sławomir

Bańka Wioletta

Augustyn Janusz

                                     25 czerwiec

godz. 900

godz. 1500

Hałka Karol

Kochanowicz Kamil

Jabłoński Grzegorz

Łakomy Agnieszka

Jemioło Daniel

Magda Damian

                                      26 czerwiec

godz. 900

godz. 1500

Marszałek Joanna

Obara Hubert

Mokrzycki Mateusz

Opiela Kamil

Mucha Piotr

 

 

                                      27 czerwiec

godz. 900

godz. 1500

Pacyna Katarzyna

Skowron Karol

Paluszek Jarosław

Straub Paweł

Sitko Sebastian

Ziółkowska Karolina

 

Należy zgłosić się na 1 godzinę przed egzaminem z ważnym dokumentem tożsamości.

Klasy IIIa i IIIb ZSZ etap praktyczny zostanie podany w późniejszych terminach.

Wybierz język

Polish English French German Italian Russian

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

7.png3.png8.png1.png2.png
Razem73812

Dni do końca wakacji

12 Dni

Firmy przyjazne szkole









 



 


 


PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran